Codedwap

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

by: Top Channel Albania     Published on: 12 January 2020

Views: 840,226

4,655    374   

Description :

Moderatore dhe Autore: Luana VjollcaKapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart VeleshnjaTë ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.Këngëtare: FifiPër më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwKFor more content from click HERE: www.top-channel.tvLike Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTsFollow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2UFollow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel