Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 2 Nëntor 2019, Entertainment Show

by: Top Channel Albania     Published on: 02 November 2019

Views: 625,529

3,041    258   

Description :

Moderatore dhe Autore: Luana VjollcaKapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart VeleshnjaTë ftuar: Yaar, Young Zerka, Anxhela Peristeri, Kejvina Kthella, Eduart Ndocaj, KanitaPër më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwKFor more content from click HERE: www.top-channel.tvLike Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTsFollow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2UFollow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH#ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel