Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

by: Ledri Vula     Published on: 05 June 2018

Views: 58,386,594

151,769    7,482   

Fast Download

Description :

Download or Stream: https://avddigital.lnk.to/PrincessDianaProduced by: BigBang (REDBOX Entertainment) Executive Producer: NESËR MusicLyrics by: Ledri Vula & Lyrical SonFilm by: SupercutDirected by: Besian DurmishiVideo produced by: Adea KelmendiLyrics:[Chorus x2:] Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)Je ka mvjen sikur flladi n'Havana My princess, Diana [Ledri:] She's my princess Diana,princess Diana Kur jom me to une she's my baby mama, baby mama Nuk kena Instagrama, skena as telefona Nuk po dojna drama Krejt ca po du me te o ni dark n'deti Me qel shishe t'venes deri te hupim vetin Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin Rrenqethi direkt si e preki Yeap, she's my babe Yeap, hajde pe rrisim ni pet Hajde marrim ni shator dhe n'mal hupim na dy vet Wild thoughts about youanimal planet Njekem pi shtetit n'shtet (Yeeeeh)[Chorus x2:] Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser)Je ka mvjen sikur flladi n'Havana My princess, Diana [Lyrical Son:] Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi Tri her e kom pa e kom ra n dashni Se na dy jena perfekta (aaah) E pres kur jena vet naPo du me ta shpreh, me ta shkru edhe n letra Baby no mi mientas, o ka m'vyn e verteta (aaaAa) Pse nuk po ma thu edhe sa don me m'majt Je ka don me t'lut qato je tu e zgat Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat Ta dho zemer tem mos m'len dur that [Ledri:] Ya, per mu e di qe ti je e para Jom ka t'ndjeki si me bo gara Ti e din, kur kalon rruges lshohen alarmat Kush hin mes neve si mes dy zjarrmave (eeeh)[Chorus x2:] Cubana, a mundem me t'thirr mañana(neser)Je ka mvjen sikur flladi n'HavanaMy princess, Diana℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.